RESTAURACJA

Restauracja „Łazienki Chodzieskie” to miejsce, gdzie można zjeść dobry posiłek, posłuchać muzyki i spokojnie porozmawiać w dobrym towarzystwie.

Na wszystkich gości oczekuje niepowtarzalna karta menu, pełna smakowitych dań. Wszystkie potrawy powstają w chwili złożenia zamówienia klienta, co gwarantuje wysoką jakość.

Dla naszych wykwalifikowanych kucharzy gotowanie jest pasją i powołaniem, dlatego oprócz profesjonalizmu wkładają dużo „serca” w przygotowanie potraw, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy. W naszej ofercie króluje tradycyjna kuchnia polska i europejska.

Organizujemy imprezy okolicznościowe, komunie, wesela, spotkania biznesowe.

Od wczesnej wiosny do późnej jesieni zapraszamy do restauracji, którą organizujemy w komfortowym namiocie położonym bezpośrednio przy linii brzegowej jeziora. Miejsce to doskonale nadaje się na spotkania rodzinne, firmowe ( imprezy integracyjne, festyny, wydarzenia sportowe, konferencje ). Ponadto restauracja wyposażona jest w dwie niezależne sale, przystosowane do zorganizowania wszelkiego rodzaju imprez.

 

Restauracja Łazienki Chodzieskie czynna jest od godziny 12:00 przez cały rok.

restauracja łazienki chodzieskie
Łazienki Chodzieskie